Listopad 2019

Piątek, 08 listopada 2019 13:20

Oferta realizacji zadania publicznego

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. publikujemy uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego, która wpłynęła do UMiG Wolbrom w dniu 8 listopada 2019 r. pt. "Gry i zabawy z piłką dzieci z terenu Gminy Wolbrom"

Piątek, 08 listopada 2019 12:15

Konferencja pt. Małopolskie instytucje dla przedsiębiorcy

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. oraz Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. pragną zaprosić na odbywającą się 20 listopada 2019 r. konferencję w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie przy ul. Batorego 4 w godzinach od 11.00-14.15

Piątek, 08 listopada 2019 10:29

Szanowni Rolnicy. Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu zamierza złożyć wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o dofinansowanie w ramach programu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Czwartek, 07 listopada 2019 13:11

Podręcznik dla Opiekunów Osób z chorobami otępiennymi

Bezpłatny podręcznik powstaje w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020 i będzie bezpłatnie dystrybuowany od grudnia 2019 r. Otrzymać go mogą osoby w wieku 60+, które opiekują się osobami z chorobami otępiennymi.

Czwartek, 07 listopada 2019 13:10

Druga edycja konkursu ”Pracodawca przyjazny WOT”

Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej ogłosiło kolejną edycję konkursu, którego celem jest wyłonienie i wyróżnienie pracodawców, którzy swoją postawą i warunkami pracy wspierają pracowników-żołnierzy. Nagrody przyznane będą w czterech kategoriach, a kandydatów zgłasza się osobiście bądź przez pracodawców w terminie do 22 stycznia 2020 r., drugi etap finałowy nastąpi w maju 2020 r. podczas gali.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >  >|