Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2018 » Czerwiec » FTT Wolbrom zatrudni na stanowisku OPERATOR PRAS

FTT Wolbrom zatrudni na stanowisku OPERATOR PRAS

2018-06-26 09:29:17

Obecnie do naszego zakładu w Wolbromiu poszukujemy Kandydata na stanowisko: Wymagania: • Wykształcenie zawodowe- wskazane średnie chemiczne, techniczne, • zdolności manualne, dobry refleks, • umiejętność pracy w zespole, • dobra organizacja pracy własnej, • komunikatywność, • mile widziane dodatkowe uprawnienia.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

•    możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
•    stabilną pracę w ciągle rozwijającym się zespole,
•    możliwość stałego podnoszenia  kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach,
•     ciekawe wyzwania zawodowe,
•    dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
•    świadczenia z funduszu socjalnego.

Aplikacje prosimy składać do Działu Kadr i Płac  drogą elektroniczną:
kariera@fttwolbrom.com.pl
na adres Spółki:
Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom Spółka Akcyjna,
ul.1-go Maja 100, 32-340 Wolbrom

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FTT Wolbrom S.A. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych”.

Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM SA to najstarszy producent wyrobów gumowych w Polsce. Ponad stuletnie doświadczenie oraz nowoczesność stosowanych technologii to gwarancja najwyższej jakości produkcji. Wyroby są wytwarzane przy zastosowaniu maszyn i urządzeń najnowszej generacji. Pozwala to na osiągnięcie wysokiego poziomu technologicznego. Celem działalności Fabryki jest spełnienie oczekiwań Klientów w zakresie jakości, terminowości dostaw, odpowiednio długich okresów gwarancji oraz dobrej ceny produkowanych taśm przenośnikowych i innych wyrobów oferowanych do sprzedaży.