Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2018 » Marzec » Wolbrom wprowadza internetowy formularz Zgłoś palenisko

Wolbrom wprowadza internetowy formularz Zgłoś palenisko

2018-03-29 11:36:04

Wprowadziliśmy kolejne narzędzie, które ułatwi mieszkańcom Gminy Wolbrom interwencję w sprawie spalania śmieci. Ma to też pomóc dotrzeć do tych, który jeszcze nie wiedzą o możliwości wymiany pieca.

Obsługa jest prosta! Kiedy widzimy podejrzany dym, odszukujemy formularz na stronie www.wolbrom.pl, wypełniamy go i wysyłamy. To ułatwi nam dotarcie do większej liczby ludzi z informacją o możliwości wymiany pieca lub pozwoli rozszerzyć bazę informacyjną o paleniskach.

Formularz można wypełnić TUTAJ. Po wejściu w specjalny link należy podać dane osoby zgłaszającej, rodzaj paleniska, adres i dodać zdjęcie.

Zgłoszenie nie jest tożsame ze zgłoszeniem do straży miejskiej. Informacja trafia do Urzędu, następnie sprawdzamy czy pod zgłoszonym adresem został juz złożony wniosek o wymianę pieca.