Sierpień 2017

Wtorek, 08 sierpnia 2017 11:34

Coraz bliżej do wnioskowanych 3,5 mln. zł. dofinansowania na ścieżki rowerowe

W ramach Lokalnej Grupy Działania "Nad Białą Przemszą" Gmina Wolbrom aplikuje do Marszałka Województwa Małopolskiego o dotację na ścieżki rowerowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą. W chwili obecnej przeszliśmy pozytywnie weryfikację formalną. Wniosek na zadanie pn: Utworzenie pętli rowerowych oraz infrastruktury turystycznej na obszarze powiatu olkuskiego jako zintegrowanego produktu turystycznego, znalazł się na pozycji 13 listy rankingowej.

Piątek, 04 sierpnia 2017 14:40

Zostań Małopolskim Liderem Przedsiębiorczości Społecznej 2017

Celem konkursu jest nagrodzenie tych podmiotów, które dbają o wysoką jakość produktów i usług, a przy tym z sukcesem łączą działalność ekonomiczną z realizacją ważnych celów społecznych. Dostrzegamy także sprzyjające ekonomii społecznej jednostki samorządu terytorialnego oraz biznes.

Piątek, 04 sierpnia 2017 12:44

Pierwszy asfalt na "adamczykówce"

Rozpoczęte w maju prace modernizacyjne gminnej "Adamczykówki 2017”, w Wolbromiu wstępują w kolejną fazę. Dziś ekipy drogowców przystąpiły do układania warstwy podkładowej asfaltu na części odcinka ul. Piłsudskiego od ul. Miechowskiej w kierunku ul. Żurawia. Jutro dokończenie prac na 325 metrowym odcinku do Ul. Żurawia. Z kolei warstwa ścieralna na całości rozłożona zostanie w przyszłym tygodniu.

Piątek, 04 sierpnia 2017 10:47

Uważajmy! Susze i upały sprzyjają pożarom

Fala upałów nie ustępuje. Dzisiejszy dzień w Wolbromiu jest kolejnym, w którym temperatura w cieniu przekracza znacznie 30 °C. Nadal aktualne jest ostrzeżenie meteorologiczne 3 stopnia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej PIB dla obszaru województwa małopolskiego, a także województw sąsiednich. Trwające od wielu dni upały dają się we znaki nie tylko człowiekowi, ale również przyrodzie. Choć nie ogłoszono jeszcze najwyższego stopnia zagrożenia pożarowego, uważajmy!

Czwartek, 03 sierpnia 2017 11:54

Jest praca. PPWG WOLMOT Sp. z o.o zatrudni

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych WOLMOT Sp. z o.o. w Wolbromiu poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|