Sierpień 2017

Wtorek, 22 sierpnia 2017 12:50

Dożynki w Zarzeczu nawet w deszczu udane

Prawdziwie wielką sztuką jest zorganizowanie udanej imprezy plenerowej. Tym bardziej, gdy zamiast słońca niebo spowijają ciemne chmury, z których dodatkowo pada deszcz. Jak zadbać o to, aby impreza była naprawdę udana pokazali organizatorzy Dożynek Gminy Wolbrom - ZARZECZE 2017. Liczne namioty porozkładane na płycie boiska uchroniły od deszczówki nie tylko uczestników święta, ale także wieńce dożynkowe.

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017 14:12

SumiRiko Poland Sp. z o.o. (dawniej TRI Poland Sp. z o.o.) zatrudni

Obecnie, do naszego zakładu w Wolbromiu poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Specjalista/Inżynier ds. Procesu

Sobota, 19 sierpnia 2017 12:00

Autobus Energetyczny zajechał do Wolbromia

Z inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom oraz Ekodoradcy Gminy Wolbrom Katarzyny Barczyk-Łyczak na wolbromski rynek zajechał dziś Autobus Energetyczny – czyli mobilne centrum edukacyjno-informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu. Na „przystanku” w Wolbromiu, do godziny 14.00, Milena Brzózka i Łukasz Szymański - eksperci z Krajowej Agencji Poszanowania Energii w Warszawie, mają przygotowane ciekawe informacje i materiały na temat racjonalnego wykorzystania energii w swoim domu i pracy.

Piątek, 18 sierpnia 2017 07:42

Wyniki konkursu "Najpiękniejszy ogród w Gminie Wolbrom 2017 r

Znamy już wyniki II edycji konkursu „Najpiękniejszy ogród w gminie Wolbrom 2017”, którego organizatorami był Burmistrz MiG Wolbrom wspólnie z firmą Ogrodnictwo Domaniewice. Spośród 18. zgłoszonych do konkursu ogrodów, za najpiękniejszy uznano ogród Pani Violetty Stramy z Kąpiel Wielkich.

Czwartek, 17 sierpnia 2017 14:50

Do Wolbromia zawita Autobus energetyczny- mobilne centrum edukacyjno-informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu

Pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Adama Zielnika oraz ekodoradcy Katarzyny Barczyk-Łyczak , w cyklu edukacyjnym Wolbrom w czystej atmosferze- "CHCEMY ODDYCHAĆ CZYSTYM POWIETRZEM" dniu 19.08.2017 o godz 9.00-14.00 na Rynku w Wolbromiu przybędzie do Mieszkańców Gminy AUTOBUS ENERGETYCZNY-Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Autobus informacyjno-edukacyjny daje możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcami, ekspertami w zakresie ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII-OZE.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >  >|