Czwartek, 21 stycznia 2016 08:20

Lodowisko czynne od jutra

Jak informuje nas dyrekcja ZS Pod Lasem przygotowywane od kilku dni przy szkole lodowisko będzie dostępne dla użytkowników już od jutra, czyli 22 stycznia (piątek). Bardzo prosimy, aby młodsze dzieci przychodziły na lodowisko z opiekunami. Wstęp oczywiście wolny. Zapraszamy!

Czwartek, 21 stycznia 2016 07:24

Gorące życzenia dla Babć i Dziadków

Dziś i jutro mamy dwa piękne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka. To wspaniała okazja, by pokazać im, jak wyjątkowymi są osobami. Mówi się, że rodzice są od tego aby wychowywać, a dziadkowie – aby rozpieszczać. To nie do końca prawda – ileż to babć i dziadków zastępuje zapracowanych rodziców… Kochane Babcie, Drodzy Dziadkowie – przyłączamy się do najwspanialszych życzeń dla Was! Mnóstwo radości i zdrowia! Myślimy także ciepło o tych, których już z nami nie ma…

Środa, 20 stycznia 2016 12:07

Informacja Burmistrza MiG Wolbrom w sprawie obowiązku przyłączenia nieruchomości do sieci kanalizacyjnej

W związku z oddaniem do użytkowania nowego odcinka kanalizacji sanitarnej na terenie ulic Kościuszki i Wiśniowej w Wolbromiu oraz w sołectwie Łobzów, Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom przypomina o obowiązku przyłączenia nieruchomości do sieci kanalizacyjnej.

Środa, 20 stycznia 2016 10:19

Zaproszenie do udziału w projekcie Praca dla młodych

Bezpłatne szkolenia, płatne staże, 20 000 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej! Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT sp. z o.o. zaprasza do projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ”Praca dla Młodych!”

Wtorek, 19 stycznia 2016 12:09

Pamiętajmy o sprzątaniu chodników

Co prawda opady śniegu nie są w tym roku szczególnie obfite, ale to co już spadło może utrudniać przejdzie chodnikami na terenie miasta. Straż Miejska przypomina – uprzątniecie śniegu z chodników to obowiązek właścicieli posesji . Warto także zwracać uwagę na tworzące się sople lodowe, które mogą stwarzać zagrożenie dla przechodniów.

|<  <  99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108  >  >|