Październik 2016

Środa, 05 października 2016 08:53

Zapraszamy na Rodzinny Festyn Zdrowia w Łobzowie

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom, Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łobzowie serdecznie zapraszają na: RODZINNY FESTYN ZDROWIA, który odbędzie się w dniu 9 października 2016 godz 11.00 na boisku sportowym w Łobzowie. Szczegóły na plakacie.

Wtorek, 04 października 2016 13:35

Służba Celna ostrzega

W związku z zaistniałymi przypadkami zatrucia i śmierci po spożyciu podrobionego alkoholu, jakie miały miejsce w ostatnich dniach na terytorium Ukrainy, Służba Celna przestrzega przed nabywaniem wszelkich wyrobów zawierających alkohol, pochodzących z niewiadomych źródeł, szczególnie oferowanych do sprzedaży na miejskich bazarach i targowiskach oraz w innych miejscach niż legalne placówki handlowe.

Wtorek, 04 października 2016 13:23

Projekt WSPARCIE MŁODYCH NA MAŁOPOLSKIM RYNKU PRACY

Projekt realizowany w ramach inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego. Do projektu zapraszamy osoby w wieku 15 – 29 lat, bierne zawodowo, zamieszkujące teren województwa małopolskiego: nie pracujące, nie uczestniczące w kształceniu lub szkoleniu, niepełnosprawne, o niskich kwalifikacjach, bez doświadczenia zawodowego. Szczegóły na plakacie.

Wtorek, 04 października 2016 11:46

Na sesji nadzwyczajnej podjęto dwie ważne uchwały

Na wniosek Burmistrza MiG Wolbrom Adama Zielnika w dniu 30 września 2016 r. zwołano XXVII nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Wolbromiu. Przedmiotem dwóch procedowanych uchwał było: przejęcie zadania własnego od Województwa Małopolskiego dotyczące budowy zatok autobusowych w ciągu DW 794 w Chełmie i Strzegowej - etap I oraz zaliczenie do kategorii dróg gminnych, drogi powiatowej nr 1138K Łobzów-Swojczany.

Poniedziałek, 03 października 2016 15:31

Jeszcze w tym roku nowy samochód dla OSP Zarzecze

Zgodnie ze złożoną dwa lata temu deklaracją, mówiącą o projekcie zakupu co roku nowego samochodu gaśniczego do jednej jednostki zrzeszonej w KSRG z terenu naszej gminy, burmistrz Adam Zielnik, po raz kolejny udowadnia, że to, co jeszcze przed dwoma laty wydawało się niemożliwe, jest jak najbardziej do zrealizowania. Rok temu, marzenia o kupnie fabrycznie nowego samochodu spełniły się w OSP Dłużec, a już niedługo z nowiutkiego pojazdu radować się będą druhowie z Zarzecza.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 >  >|