Październik 2016

Środa, 12 października 2016 12:16

FTT Wolbrom SA poszukuje pracowników

Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM SA to najstarszy producent wyrobów gumowych w Polsce. Ponad stuletnie doświadczenie oraz nowoczesność stosowanych technologii to gwarancja najwyższej jakości produkcji. Wyroby są wytwarzane przy zastosowaniu maszyn i urządzeń najnowszej generacji. Pozwala to na osiągnięcie wysokiego poziomu technologicznego.

Środa, 12 października 2016 09:00

Takiego pikniku w łobzowskiej szkole jeszcze nie było

- To był pierwszy w historii naszej szkoły piknik rodzinny. Nigdy wcześniej i na taką skalę w budynku tej szkoły nie organizowano nic podobnego - mówił z dumą radny Zdzisław Pasich, podczas odbywającego się w ubiegłą niedzielę Rodzinnego Festynu Zdrowia. Na tłumnie odwiedzających festyn mieszkańców Łobzowa, a przede wszystkim dzieci i ich rodziny czekały nie lada niespodzianki oraz atrakcje.

Wtorek, 11 października 2016 09:47

Pierwszy asfalt na Kąpielance

Rozpoczęta przed kilkoma tygodniami modernizacja powiatowej „adamczykówki” zwanej w powiecie „Kąpielanką”, wkracza w kolejną fazę. Po utwardzeniu drogi technologią chemicznego zagęszczania podbudowy, na części drogi prowadzącej od Kąpiel Wielkich do Poręby Dzierżnej wyłożono już pierwszą warstwę asfaltu. Choć zadanie realizowane jest przez Powiat Olkuski, postępowi prac oraz jakości wykonywanej pracy bacznie przyglądają się nie tylko mieszkańcy, ale także władze samorządowe Wolbromia.

Wtorek, 11 października 2016 09:05

OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY WOLBROM

W związku z wnioskiem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Olkuszu w sprawie powołania rzeczoznawców do przeprowadzenia szacowania wartości rynkowej zwierząt zabitych, padłych lub poddanych ubojowi w związku z zagrożeniem wystąpienia chorób zakaźnych zwierząt, Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom ogłasza przyjmowanie wniosków o powołanie na rzeczoznawcę.

Poniedziałek, 10 października 2016 14:44

Dziś za darmo na spektakl komediowy „Słodki drań”

Burmistrz MiG Wolbrom Adam Zielnik oraz Poseł na Sejm RP Lidia Gądek zapraszają na spektakl teatralny o problematyce życia z cukrzycą. To historia światowej sławy dyrygenta, który nie może poradzić sobie z chorobą. Z początku wypiera fakt, iż jest przewlekle chory i lekceważy wszystkie niebezpieczne powikłania. Jednak dzięki wsparciu bliskich oraz wykwalifikowanych specjalistów udaje mu się powrócić do zdrowia, pracy zawodowej i pasji.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|