Październik 2016

Poniedziałek, 17 października 2016 10:40

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zaprasza na bezpłatne szkolenie 24 października 2016 r. godz. 9:00. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Skarbowego, Olkusz ul. Budowlanych 2 – pokój 102. Temat szkolenia: Sprzedaż nieruchomości przed upływem 5 lat od ich nabycia.

Piątek, 14 października 2016 14:15

Życzenia i nagrody dla nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej co roku jest okazją do podziękowań za trud poświęcany przez nauczycieli na rzecz wychowanków. Nie wolno też zapomnieć o pracownikach obsługi szkół i przedszkoli, którzy przyczyniają się do sprawnej pracy placówek oświatowych. Tradycją stało się, że w tym dniu burmistrz spotyka się z pracownikami szkół i przedszkoli, aby złożyć im najlepsze życzenia, a także wręczyć nagrody nauczycielom wyróżniającym się w pracy.

Piątek, 14 października 2016 12:00

OSP Gołaczewy będzie świętowało 90.lecie istnienia

Piątek, 14 października 2016 10:11

Biesiadne pożegnanie lata w Zarzeczu

Mieszkańcy Zarzecza po raz kolejny udowodnili, że umieją się zorganizować, potrafią wspólnie pracować i wspólnie odpoczywać. Najnowszym przykładem była biesiada „Pożegnanie Lata”, którą zorganizowano w niedzielę 9 października. Były występy i koncerty, a w przerwach promocja lokalnych produktów: wyśmienitego bigosu i chleba z domowym smalcem.

Piątek, 14 października 2016 07:05

14. października Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik składa najlepsze życzenia dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom wolbromskich szkół

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|