Maj 2019

Czwartek, 09 maja 2019 08:50

Małopolska Nagroda Gospodarcza 2019

Marszałek Województwa Małopolskiego zaprasza przedsiębiorców, instytucje oraz organizacje gospodarcze do kandydatury do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2019.

Środa, 08 maja 2019 10:11

40 lat ZPiT Wolbromiacy

W roku 2019 Zespół Pieśni i Tańca “Wolbromiacy” obchodzi 40 lecie swojej działalności. Główny uroczysty Koncert Jubileuszowy, odbył się w dniu 04 maja 2019 r. pod patronatem Burmistrza Adama Zielnika. Doceniając działalność Zespół Pieśni i Tańca "Wolbromiacy", Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zespołowi Brązowy Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". To wyjątkowe wyróżnienie odebrała z rąk wojewody Piotra Ćwika kierująca zespołem Agnieszka Gołembiowska-Karoń.

Wtorek, 07 maja 2019 14:52

Przedsiębiorco, wypromuj swój produkt dzięki marce lokalnej

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom wspólnie z LGD "Nad Białą Przemszą" zapraszają do udziału w projekcie pt. „Opracowanie i wdrożenie systemu Marki Lokalnej oraz utworzenie platformy współpracy na obszarze LGD "Nad Białą Przemszą". Głównym celem operacji własnej będzie wypromowanie produktów i usług lokalnych poprzez opracowanie i wdrożenie marki lokalnej oraz utworzenie internetowej platformy współpracy wspomagających prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze

Wtorek, 07 maja 2019 14:41

Kolejny sukces Kąpielanek w Zebrzydowicach

Międzynarodowy Przegląd Zespołów Regionalnych ,,Złoty Kłos” Euro-Folklor w Zebrzydowicach to jeden z bardziej prestiżowych konkursów dla wykonawców muzyki ludowej. Po wielkim sukcesie jakim było zajęcie III miejsca na przeglądzie w ubiegłym roku, Zespół Śpiewaczy ,,Kąpielanki” w tym roku zdobył wyróżnienie za ,,Pieśń o Pielgrzymie i dobrym Pasterzu”. W XXVI Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Regionalnych wzięło udział 80 zespołów rywalizujących w różnych kategoriach.

Poniedziałek, 06 maja 2019 14:50

Ogłoszenie o II naborze do Projektu "Małopolska Niania 2.0"

Województwo Małopolskie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie w związku z realizacją Projektu „Małopolska Niania 2.0” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 8 Rynek pracy, Działanie 8.5 Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 ogłasza DRUGI NABÓR DO PROJEKTU „MAŁOPOLSKA NIANIA 2.0”