Lipiec 2019

Poniedziałek, 08 lipca 2019 11:06

Turniej DTS CUP 2019 na Orliku

Już po raz dziewiąty sympatycy piłki nożnej spotkali się na wolbromskim „Orliku” by uczestniczyć w Turnieju Piłkarskim DTS CUP drużyn siedmioosobowych. W turnieju odbywającym się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom udział wzięło 7 drużyn, które rywalizowały ze sobą w systemie każdy z każdym.

Piątek, 05 lipca 2019 14:14

Sukces egzaminacyjny uczniów Szkoły Podstawowej w Dłużcu

Rok szkolny 2018/2019 był rokiem pełnym wyzwań, wyzwań zupełnie nowych, wśród których dominowało przygotowanie naszych uczniów do dwóch różnych egzaminów. Mamy tutaj na myśli egzamin gimnazjalny oraz przeprowadzany po raz pierwszy egzamin ósmoklasisty. Bardzo milo nam poinformować, że zarówno uczniowie jak i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu wykazali się niezwykła pracowitością i wspólnie osiągnęli bardzo duży sukces egzaminacyjny.

Wtorek, 02 lipca 2019 11:54

Wolbromski Puchar Lata w łucznictwie

W sobotę, 29 czerwca 2019 roku na boisku Zespołu Szkół (Pod Lasem) w Wolbromiu rozegrane zostały V Międzynarodowe Zawody Łucznicze o Puchar Lata pod patronatem Burmistrza Wolbromia Adama Zielnika. Na starcie stanęło 77 młodych łuczniczek i łuczników reprezentujących 12 klubów z terenu południowej Polski. Tym razem nie dopisali goście z zagranicy. W klasyfikacji zespołowej kat. dzieci młodsze wolbromski UKS DIANA zajął pierwsze miejsce.

Poniedziałek, 01 lipca 2019 19:40

Maluchy z "Wesołych Pszczółek" zakończyły rok

W dniu 28 czerwca w Żłobku Gminnym Wesołe Pszczółki odbyło się zakończenie roku dla Maluchów ze Żłobka i Klubu Dziecięcego. W tym roku do przedszkoli odejdzie 17 dzieci. Jak powiedziała nam Daria Janosik - dyrektor Gminnego Zespołu Placówek Opieki nad Dziećmi w Wolbromiu, podopieczni obu placówek są świetnie przygotowani do funkcjonowania w grupie, zdobyli wiele nowych umiejętności, co zaprezentowali w przygotowanym przez opiekunki klipie multimedialnym.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >|