Kwiecień 2019

Wtorek, 02 kwietnia 2019 16:30

Nowe życie starego hotelu

Nieużytkowany obiekt byłego hotelu robotniczego przy ulicy Łukasińskiego w Wolbromiu przez lata obracał się w ruinę. Dziś, z inicjatywy burmistrza Wolbromia Adama Zielnika, straszący swym wyglądem obiekt zamienił się w nowoczesny budynek mieszkalny dla 48 rodzin. Ponadto, na parterze budynku znalazła siedzibę stacja Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego.

Wtorek, 02 kwietnia 2019 12:22

"FIO Małopolska Lokalnie - Północ"

Program „FIO Małopolska Lokalnie - Północ” kierowany jest do organizacji pozarządowych, które działają nie dłużej niż 30 miesięcy oraz grup nieformalnych i samopomocowych z terenu Krakowa lub powiatów chrzanowskiego, dąbrowskiego, krakowskiego, miechowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, proszowickiego, wielickiego.

Poniedziałek, 01 kwietnia 2019 15:25

Czas na wiosenne porządki – zrób miejsce zamiatarce. 2 kwietnia nie parkujmy na Piłsudskiego, Ordona i Konopnickiej.

Trwa sprzątanie wolbromskich ulic. Jutro 2 kwietnia, w godzinach późnopopołudniowych mechaniczna zamiatarka ekip WZWKGKiM wyjedzie na kolejne ulice. Tym razem, prośba o nieparkowanie wzdłuż ulic kierowana jest do kierowców chcących zaparkować swe pojazdy na ulicy Piłsudskiego, Ordona i Konopnickiej. Aby umożliwić zamiatarce swobodny dojazd do krawężników, kierowcy aut proszeni są do nieparkowania już od godziny 16.00.

Poniedziałek, 01 kwietnia 2019 08:46

Uwaga! Przejazd na ul. Magazynowej ZAMKNIĘTY!

W związku z przebudową linii kolejowej nr 62, przejazd kolejowy w ciągu drogi gminnej na ul. Magazynowej został zamknięty. Przebudowa rozpoczęta z dniem 1 kwietnia, potrwa do końca tygodnia. W godzinach największego ruchu kołowego w dni targowe, czyli w środę od 12:00- 19:00 oraz czwartek do godzin południowych, tymczasowo zostanie przywrócona przejezdność.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 >  >|