Kwiecień 2019

Sobota, 06 kwietnia 2019 19:46

Złote Gody mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom

W piątek 4 kwietnia w wolbromskim Domu Kultury jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego świętowały pary małżeńskie z terenu miasta i gminy Wolbrom. Burmistrz Adam Zielnik, obok własnych życzeń i gratulacji, przekazał Jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez Prezydenta Andrzeja Dudę. Do składanych życzeń dołączyła także zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Gołembiowska-Karoń,

Sobota, 06 kwietnia 2019 11:52

Komunikat Burmistrza MiG Wolbrom w sprawie strajku w oświacie

Szanowni Państwo, Mieszkańcy MiG Wolbrom. Uprzejmie informuję, że we wszystkich szkołach, przedszkolach i zespołach szkół prowadzonych przez Gminę Wolbrom nauczyciele i pracownicy obsługi opowiedzieli się za przeprowadzeniem akcji strajkowej, która ma się rozpocząć 8 kwietnia br. W związku z powyższym istnieje możliwość, że planowany strajk nauczycieli i pracowników oświaty w Gminie Wolbrom rozpocznie się w tym dniu i trwać będzie do odwołania.

Czwartek, 04 kwietnia 2019 13:18

SKS to ogromna porcja motywacji i dobrej zabawy

Gmina Wolbrom realizuje III edycję programu "Szkolny Klub Sportowy", która ma na celu upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży. W programie uczestniczy 348 uczniów ze wszystkich szkół z terenu Gminy Wolbrom.

Środa, 03 kwietnia 2019 15:06

Uwaga! prace na sieci wodociągowej.

Wolbromski Zakład Wodociągów Kanalizacji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o informuje: iż dnia 04.04.2019 w miejscowości Wolbrom od ul. Górnej do sklepu Lewiatana wystąpi brak wody od godziny 7:00 do godziny 22:00 spowodowany pracami na sieci wodociągowej. Za utrudnienia przepraszamy.

Środa, 03 kwietnia 2019 10:01

Uwaga! Wystąpią braki w dostawie wody

Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej w dniu 03.04.2019 r. wystąpią braki w dostawach wody w miejscowości Wolbrom ul. Krakowska oraz ul. Konopnicka. Trwają prace w kierunku usunięcia awarii. Za utrudnienia przepraszamy.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >  >|