Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Czerwiec » Stadion Przeboju w renowacji

Stadion Przeboju w renowacji

2017-06-27 11:34:00

Do 24 lipca będą trwały, rozpoczęte wczoraj planowane prace renowacyjne płyty boiska piłkarskiego wraz z boiskiem pomocniczym. Prace są niezbędne, aby utrzymać jakość płyty jak w najlepszym stanie i mogła służyć jak najdłużej zwiększającej się ilości użytkowników. Kompleksowa renowacja boisk wykonywana w całości ze środków gminnych, obejmie następujące czynności pielęgnacyjne:

- podwójną wertykulację,
- czterokrotne koszenie najniższą możliwą wysokością,
- dwukrotne grabienie,
- walcowanie,
- utylizację
oraz częściową wertykulację i konserwację boiska treningowego – ok. 4300 m2

Na czas prowadzonych prac, obiekt został wyłączony z użytkowania.

Fot. ilustracyjne