Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Czerwiec » Kolejny sukces przyrodniczy uczennicy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kąpielach Wielkich

2017-06-06 11:14:51

Pod koniec maja w budynku Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie odbyło się podsumowanie etapu regionalnego Konkursu „Mój las” organizowanego przez Wojewódzki Zarząd Lasów Państwowych w Krakowie. W gronie laureatów znalazła się uczennica klasy IV Aleksandra Lipińska, która pod kierunkiem pani Zdzisławy Posełek napisała pracę na temat „Funkcje drzewa w przyrodzie” i w kategorii uczniów klas IV-VI zajęła V miejsce.

Uznanie konkursowego jury wzbudził prosty dziecięcy język i bardzo mądre, dojrzałe spostrzeżenia uczennicy klasy IV.  Jesteśmy dumni z Oli, bo temat, który podjęła wymagał bogatej wiedzy, przemyśleń i refleksji. Wszyscy laureaci konkursu wraz z opiekunami po uroczystym rozdaniu nagród i pamiątkowych zdjęciach wybrali się na autokarową wycieczkę do Nadleśnictwa Krzeszowice, gdzie mogli posadzić samodzielnie dęby, przemierzyć ciekawą ścieżkę dydaktyczną i zjeść pyszne kiełbaski pieczone na ognisku.

GALERIA ZDJĘĆ: