Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Wrzesień » Zapisz swe dziecko do Klubu Dziecięcego w Chrząstowicach

Zapisz swe dziecko do Klubu Dziecięcego w Chrząstowicach

2017-09-01 07:30:27

W związku z utworzeniem nowej placówki – Klubu Dziecięcego w Chrząstowicach informujemy, że rekrutacja dzieci do Klubu odbędzie się w dniach 11-12 września 2017 r. w siedzibie jednostki, tj. Chrząstowice 15. Rozpoczęcie działalności Klubu nastąpi od dnia 2 października br.

Klub dziecięcy jest jedną z form opieki nad małymi dziećmi (do 3 rż.), których celem jest pomoc rodzicom w godzeniu pracy zawodowej z obowiązkami rodzinnymi (opieką nad dziećmi). Realizuje te same funkcje, które pełni żłobek, jednak w mniejszym zakresie z uwagi na krótszy czas przebywania w nim dzieci. W klubie dziecięcym dziecko ma zapewnioną opiekę, ale również wychowuje się i poprzez zabawę (pod kierunkiem odpowiednio przygotowanej kadry), uczy nowych doświadczeń i umiejętności.

Załącznik  - Regulamin rekrutacji

Załącznik - KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO KLUBU DZIECIĘCEGO

Aktualna ocena: 2,8 (Ocen: 5)