Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Wrzesień » Uwaga! Utrudnienia dla kierowców na ul. Garbarskiej

Uwaga! Utrudnienia dla kierowców na ul. Garbarskiej

2017-09-07 12:14:49

UWAGA. W związku z rozpoczętymi pracami modernizacyjnymi w ramach gminnej "Adamczykówki 2017”, w Wolbromiu wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym na ulicy Garbarskiej. Na czas robót, na 260 m. odcinku ul. Garbarskiej (od skrzyżowania z ul. Krakowską do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego) został wprowadzony ruch jednokierunkowy od strony ul. Krakowskiej. Kierowców prosimy o stosowanie się do znaków i zachowania szczególnej ostrożności.

Modernizacja  w ramach gminnej "Adamczykówki 2017” obejmuje dwa zadania:
Zadanie nr 1. Przebudowę ul. Piłsudskiego odcinka 662 m. i  ul. Garbarska na odcinku 260 m. współfinansowaną ze środków Województwa Małopolskiego w ramach Program Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019”, i obejmuje: przebudowę nawierzchni dróg - poszerzenie, dostosowanie konstrukcji jezdni w celu uzyskania parametrów wymaganych dla obciążenia 100 kN, przebudowę chodników, budowę odcinka kanalizacji deszczowej, budowę kanału technologicznego i wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.
Zadanie nr 2. Przebudowę ul. Garbarskiej na odcinku 432 m.  finansowaną ze środków własnych Gminy Wolbrom. Zadanie to obejmuje: przebudowę nawierzchni drogi - poszerzenie, dostosowanie konstrukcji jezdni w celu uzyskania parametrów wymaganych dla obciążenia 100 kN, przebudowę chodników, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.