Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Wrzesień » Konkurs dla innowatorów społecznych

Konkurs dla innowatorów społecznych

2017-09-08 14:42:36

Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. oraz Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan zapraszają do składania wniosków o dofinansowanie projektów innowacyjnych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych. Termin składania wniosków : od 5 września 2017 r. do 25 września 2017 r. do godz. 16.00 Projekt skierowany jest do innowatorów, tj. przedsiębiorców, firm szkoleniowych, uczelni, szkół, placówek szkoleniowych, coachów, trenerów, organizacji pozarządowych, samorządów.

Środki można otrzymać na innowacyjne pomysły w zakresie podnoszenia kwalifikacji osób powyżej 25 roku życia.
Wnioski można składać drogą listowną na adres wskazany w dokumentacji konkursowej.

Szczegółowe informacje na stronie projektu:

JEŻELI:

masz pomysł na poprawienie lub udoskonalenie
obecnie działającego systemu kształcenia
ustawicznego dla osób dorosłych w Polsce

masz niepowtarzalny pomysł, który przełoży się
na podniesienie kwalifikacji osób dorosłych

masz innowacyjną koncepcję szkoleń lub
doradztwa

jesteś rewolucjonistą na polu kształcenia
ustawicznego

TEN PROJEKT JEST DLA CIEBIE!

PRZEKONAJ NAS DO SWOJEGO

POMYSŁU, A