Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Sierpień » Konkurs na najlepsze przedsiębiorstwo

Konkurs na najlepsze przedsiębiorstwo

2017-08-31 13:07:54

Pozostały już niecałe dwa tygodnie na zgłoszenie do konkursu na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne. Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą, spółdzielni: pracy, socjalnych, inwalidów i niewidomych, a także spółek kapitałowych, które przeznaczają zysk na cele społeczne.

Jeśli reprezentują Państwo jedną z form prawnych wskazanych powyżej oraz prowadzą działalność przynajmniej 24 miesiące – zachęcamy do złożenia swojej kandydatury! Na zwycięzców czeka pula nagród o łącznej wartości 15.000 zł! Wzór aplikacji konkursowej i regulamin konkursu dostępne pod linkiem: http://www.es.malopolska.pl/aktualnosci/article/rozpoczynamy-nabor-apli/ Oprócz kategorii głównej, przewidzieliśmy wyróżnienie dla jednostek samorządu terytorialnego i biznesu, które wspierają Państwa w codziennej działalności. Zgłaszać do tej kategorii mogą wszystkie podmioty ekonomii społecznej, w tym również nieprowadzące działalności gospodarczej. Zarekomendowanie samorządu bądź biznesu może być dobrą formą podziękowania za dotychczasową współpracę, bądź szansą na nawiązanie bliższej współpracy. Rekomendowani i rekomendujący zostaną zaproszeni na uroczystą galę, podczas której poznamy zwycięzców Konkursu (informacje o idei Konkursu i poprzednich edycjach w tym fotorelacje z rozdania nagród, znajdą Państwo pod linkiem: http://www.es.malopolska.pl/promocja-i-edukacja/malopolski-lider-przedsiebiorczosci-spolecznej/o-konkursie/)

małopolski