Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Luty » Przedszkole - wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale - korespondencja

2017-02-01 11:26:56

W dniu 21.01.2017 r. w Przedszkolu Zespołu Szkół w Gołaczewach odbył się długo wyczekiwany przez przedszkolaków bal karnawałowy.

Tego dnia w Gołaczewach pojawiały się kolorowe postacie znane z bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana. Uroczystość rozpoczął dyrektor Robert Kozłowski, który przywitał wszystkich uczestników i życzył miłej zabawy. Bal prowadzili znakomici wodzireje, przebrani za Indian, którzy zachęcali wszystkich do tańca. Był także czas na poczęstunek oraz wspólne biesiadowanie rodziców przy kawie, herbacie i ciasteczku. W trakcie balu można było również śpiewać znane piosenki. Brawurowe wykonanie przez dziewczynki utworu „ Mam tę moc” zachwyciło wszystkich. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały pięknie udekorowaną salę balową. Wspólna zabawa dostarczyła wielu przeżyć i  radości. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.