Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Luty » Po przerwie zapraszamy na basen

Po przerwie zapraszamy na basen

2017-02-27 14:30:20

Przerwa techniczna na basenie dobiegła końca. To kolejna okazja, aby pokazać, że każda pozostawiona przez Was złotówka przyczynia się do rozwoju obiektu Zespołu Basenów Wolbrom. Dzięki Wam - korzystającym z naszego obiektu - mamy możliwość inwestowania i zrobienia kolejnego kroku. Basen zostaje ponownie otwarty - po 10 dniowej przerwie technicznej, gdzie czekają:

• pas nowych antypoślizgowych płytek przy niecce od strony stanowiska ratowniczego
  • lampa UV zamontowana przy systemie jacuzzi, aby zapewnić Wam jeszcze większe bezpieczeństwo korzystania
  • podjazd dla wózków od strony szatni męskiej,
  • nowa sauna - BECZKA - z której będziecie mogli korzystać od godziny 16:00 i to w cenie biletu oraz
  • wiaderko bosmańskie z wodą dla ochłody po seansie w pachnącej nowością saunie.
Natomiast korzystanie z dotychczasowej sauny odbywać się będzie na zasadach rezerwacji i zakupu biletów indywidualnych lub grupowych, aby móc zadowolić każdego klienta. Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu. Zapraszamy!

Eliza Ciuła-Hat
Zespół Basenów Wolbrom