Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Luty » Niech kolejne lata obfitują we wspaniałe sukcesy i osiągnięcia

Niech kolejne lata obfitują we wspaniałe sukcesy i osiągnięcia

2017-02-22 21:43:58

Sportowcy UKS Judo Wolbrom są z całą pewnością najczęstszymi gośćmi Burmistrza Wolbromia Adama Zielnika, otrzymującymi od niego pochwały za osiągnięcia w zawodach sportowych. Nic dziwnego, wszak UKS Judo Wolbrom jest jedynym klubem uczniowskim w Gminie Wolbrom zdobywającym punkty w rankingu Ministerstwa Sportu i Turystyki we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży. Burmistrz Zielnik nagrodził tym razem czwórkę judoczek, za wybitne wyniki sportowe w skali europejskiej i krajowej.

Podczas spotkania w urzędzie, Burmistrz Adam Zielnik złożył serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów:
Nikoli Szlachcie - za zdobycie pierwszego w historii klubu UKS Judo Wolbrom złotego medalu podczas rozgrywanych w Follonica we Włoszech - Cadet European Judo Cup – Puchar Europy Juniorów Młodszych.
Paulinie Szlachcie - za zajęcie siódmego miejsca w tych samych zawodach
Klaudii Cieślik - za zdobycie złotego medalu podczas Pucharu Polski Seniorów rozgrywanego w Mysiadle pod Warszawą
Beacie Peperze – za zdobycie srebrnego medalu podczas Pucharu Polski Seniorów z Mysiadła.
- Niech kolejne lata obfitują we wspaniałe sukcesy i osiągnięcia- życzył uzdolnionym  sportsmenkom z Wolbromia burmistrz Adam Zielnik