Grudzień 2015

Czwartek, 10 grudnia 2015 14:44

Najlepsi gminni mali recytatorzy

Już po raz czternasty w Zespole Szkół Pod Lasem w Wolbromiu odbył się finał Gminnego Konkursu Recytatorskiego przeznaczonego dla uczniów klas I- III. W gminnych eliminacjach wzięło udział 24 uczniów z 8 szkół naszej gminy. Trzech zwycięzców będzie reprezentowało Gminę Wolbrom w finale konkursu. W tym roku tematem przewodnim wszystkich recytacji było hasło: „Podróże małe i duże”.

Czwartek, 10 grudnia 2015 14:07

Mikołaj przyjechał wozem drabiniastym

Jak co roku w Kalisiu 6 grudnia działo się mnóstwo radosnych rzeczy. Lokalna społeczność, motywowana przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich, świetnie bawiła się w towarzystwie pewnego świętego… Oto ich relacja:

Czwartek, 10 grudnia 2015 13:28

Prawtech szuka pracowników

Firma Prawtech sp. z o.o. z Wolbromia, producent wysokiej jakości rur i kształtek z polipropylenu PP-R, poszukuje pracowników na stanowiska: magazynier oraz pracownik produkcyjny. Szczegóły poniżej:

Czwartek, 10 grudnia 2015 11:05

Dlaczego zrezygnował?

28 lutego 2016 r. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Wolbromiu. Konieczne jest uzupełnienie składu Rady o reprezentanta Domaniewic i Załęża w miejsce Leszka Sikory, który zrezygnował z mandatu. Swoje wyjaśnienia na temat powodów rezygnacji były radny opublikował na swoim profilu na portalu społecznościowym. Z racji sporego zainteresowania społecznego tematem pozwalamy sobie udostępnić treść tego oświadczenia:

Środa, 09 grudnia 2015 12:46

Remiza w Strzegowie w nowym blasku

Zakończyły się prace budowlane zlecone przez Gminę Wolbrom w ramach modernizacji remizy strażackiej OSP w Strzegowie, wykonane z udziałem środków Województwa Małopolskiego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie z programu „Małopolskie Remizy 2015”. To już kolejny tego typu remont, mający się przyczynić do podniesienia komfortu pracy strażaków, ale także integracji społeczności lokalnej.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  >  >|