Marzec 2014

Poniedziałek, 10 marca 2014 11:25

Trwają zapisy do przedszkoli

1 marca ruszyły zapisy dzieci do przedszkoli na następny rok szkolny. Jak co roku rodzice wraz z przyszłymi przedszkolakami będą mogli przyjść na dni otwarte, podczas których będzie okazja do zapoznania się z ofertą placówki jak również możliwość obejrzenia sal, w których pociechy będą spędzały czas.

Piątek, 07 marca 2014 11:08

Najlepsze życzenia dla Pań

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet burmistrz Jan Łaksa spotkał się z reprezentantkami mieszkanek miasta i gminy – członkiniami Kół Gospodyń Wiejskich i słuchaczkami Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Nowe Horyzonty”. Pozostałym mieszkankom Włodarz naszej gminy składa najserdeczniejsze życzenia za pośrednictwem naszego portalu.

Czwartek, 06 marca 2014 09:03

Przedszkole Piłkarskie - korespondencja

To, że nasza reprezentacja ma problemy z osiąganiem dobrych wyników w piłce nożnej, wiemy od dawna. Podobny problem dotyczy naszych klubów piłkarskich, które nie potrafią od lat awansować do elitarnych rozgrywek Champions League. Problem z pewnością jest złożony, ale Akademia Piłkarska Przebój Wolbrom wie już jak można temu zaradzić na przyszłość. Gra w piłkę z dziećmi już od najmłodszych lat!

Czwartek, 06 marca 2014 08:56

E-booki w wolbromskiej bibliotece!

Już niebawem Miejska Biblioteka Publiczna w Wolbromiu udostępni swoim czytelnikom ponad tysiąc E-book-ów. Można będzie z nich korzystać na miejscu w bibliotece lub na własnym komputerze. Dostęp do E-book-ów będzie całkowicie darmowy!

Czwartek, 06 marca 2014 07:22

Drużyna z Wierzchowiska zadebiutowała w grze miejskiej

28 lutego miałyśmy przyjemność uczestniczyć w III Grze Miejskiej: „Śladami Historii - Olkusz 1946. Przed referendum ludowym. ” zorganizowanej z okazji przypadającego 1 marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Grę zorganizował Klub Historyczny im. Armii Krajowej działający przy olkuskim IV LO.