Marzec 2021

Czwartek, 04 marca 2021 14:56

W związku z ostatnią nowelizacją Prawa budowlanego, umożliwiającą przesyłanie wniosków w formie elektronicznej, działania związane z wdrożeniem nowej wersji rządowego serwisu e-budownictwo znajdują się obecnie w końcowej fazie. Na podstawie przepisów wchodzących w życie z początkiem lutego br., Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego uruchamia możliwość elektronicznego wypełnienia i przesyłania do organów administracji przez serwis e-budownictwo pierwszych kilku wniosków.

Środa, 03 marca 2021 11:37

Ogłoszenie

Postępując zgodnie z § 1 ust. 1 i 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej, publicznej szkoły ponadpodstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej (Dz. U. z 2017 r. poz. 1587 z późn. zm.)

Poniedziałek, 01 marca 2021 11:16

Burmistrz podpisał umowę na zagospodarowanie Zalewu Wolbromskiego oraz budowę pętli rowerowej

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik informuje, że w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na „Utworzenie pętli rowerowej oraz infrastruktury turystycznej na obszarze Powiatu Olkuskiego jako zintegrowanego produktu turystycznego (teren Gminy Wolbrom)” przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na:

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 >  >|