Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Listopad » Zarząd Koła PSONI składa podziękowania

Zarząd Koła PSONI składa podziękowania

2021-11-04 11:00:46

Dziękujemy! Szanowni Państwo, Zarząd Koła PSONI w Wolbromiu pragnie złożyć Państwu serdeczne podziękowania za przekazanie 1 % podatku za rok 2020 na rzecz Stowarzyszenia.

Od 25 lat otwieramy życie dla osób z niepełnosprawnościami. Przekazane środki finansowe utwierdzają nas w przekonaniu, że mieszkańcy naszego regionu to ludzie wrażliwi, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny.
Państwa 1 % podatku pozwala nam objąć kompleksowym wsparciem blisko 1000 osób z niepełnosprawnościami.

Z wyrazami wdzięczności
Przewodnicząca Zarządu Koła