Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Październik » WZWKGKiM Sp. z o.o. wyznacza zamienne punkty poboru wody do spożycia ze zbiorników

2021-10-21 13:32:54

W związku z brakiem przydatności wody do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego w Lgocie Wielkiej, zaopatrującego miejscowości: Lgota Wielka, Wierzchowisko (z wyłączeniem kolonii Marianów), Budzyń, Poręba Górna (od nr 1 do 111C), Wolbrom ul. Brzozowska, Brzozówka (z wyłączeniem nr od 1 do 17), Zasępiec, WZWKGKiM Sp. z o.o. wyznacza zamienne punkty poboru wody do spożycia z przygotowanych do tego celu zbiorników w punktach:

• - Wierzchowisko, plac Szkoły Podstawowej (Wierzchowisko 32b)
  • - Brzozówka, przy sklepie spożywczym (przy budynku nr 50B),
  • - Budzyń, (plac przy remizie OSP w Budzyniu).
  • - Poręba Górna, przy Szkole Podstawowej (Poręba Górna 62)
  • - Lgota Wielka, plac przy remizie OSP.
WAŻNE: Woda ze zbiorników jest zdatna do spożycia po przegotowaniu.
Kolejne punkty będą wyznaczane na bieżąco.

Prosimy o śledzenie komunikatów.
Woda butelkowana dostępna u sołtysów wymienionych miejscowości do wyczerpania zapasów.