Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2019 » Sierpień » Dożynki Kąpiele Wielkie 2019 - Konkurs "Najpiękniejsza dekoracja dożynkowa przy posesji"

2019-08-29 18:07:44

Podczas dożynek odbywających się 25 sierpnia, wiele emocji towarzyszyło rozstrzygnięciu konkursu na „Najpiękniejszą dekorację dożynkową przy posesji” - zorganizowanego przez Komitet Organizacyjny Dożynek Sołectwa Kąpiele Wielkie. Komisja konkursowa w składzie: Anna Świerczek - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kąpielach Wielkich; Artur Pajkiert - Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wolbromiu oraz Wojciech Szota - Redaktor Naczelny „Wieści Wolbromskich” postanowiła przyznać:

1. miejsce posesji Haliny i Dariusza Duchów
2. miejsce Bartoszowi Opiłce
3. miejsce Ewie i Zbigniewowi Knapom
oraz wyróżnienie dla posesji Sylwii Trawińskiej.
Pozostałymi niezwykle ładnie przystrojonymi posesjami mogły się poszczycić obejścia: Mariana Kowala, Edyty Kuźniak, Weroniki Nawrot, Anny Imiołek, Urszuli Witek, Krystiana Opiłki, Piotra Świerczka, Michała Papaja, Czesława Posełka, Zdzisławy Duch, Małgorzaty Przybylik, Marcina Ducha, Heleny i Justyny Imiołek, Sabiny Gajowiec i Bartłomieja Porębskiego.
Najpiękniejsze dekoracje Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik uhonorował nagrodami w postaci pucharów i dyplomów. Z kolei trzy bony na wizytę optometryczną ufundował SALON „WIDZISIĘ” w Wolbromiu.

GALERIA ZDJĘĆ: