Luty 2019

Piątek, 22 lutego 2019 08:00

Transmisje sesji Rady Miejskiej w Wolbromiu na żywo

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Wolbrom, w dniu 28 lutego 2019 roku o godzinie 13:00 w sali Remizy OSP w Wolbromiu, ul. Strażacka 1 odbędzie się kolejna, V sesja Rady Miejskiej w Wolbromiu, na którą serdecznie zaprasza Przewodniczący RM Bartłomiej Żurek. Tych z Państwa, którzy z jakichkolwiek powodów nie mają możliwości uczestnictwa w obradach Rady, zachęcamy do obserwowania prac Rady Miejskiej ONLINE poprzez Internet.

Czwartek, 21 lutego 2019 13:47

Inspirująca przygoda w słonecznej Maladze - korespondencja z SP w Dłużcu

W listopadzie 2018 roku nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu rozpoczęli realizację projektu unijnego pod tytułem „The show must go on" - rozwijanie umiejętności językowych poprzez teatr. Projekt napisany przez nauczycielki języków obcych: Anetę Osmędę i Agnieszkę Koryto oraz pana dyrektora Krzysztofa Szczepankiewicza został zatwierdzony do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).

Środa, 20 lutego 2019 10:51

E-dowód

Urząd Miasta i Gminy w Wolbromiu informuje, że w związku z wdrożeniem dowodu osobistego z warstwą elektroniczną wystąpią czasowe przerwy techniczne w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.

Środa, 20 lutego 2019 07:57

O nowej remizie i remoncie wieżyczki wolbromskiej OSP

Rok 2018 był bardzo udany dla wolbromskich ochotników. Ubiegłoroczny zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Wolbrom stał się dla jednostki niemal historycznym wydarzeniem. Ostatni samochód dla tej jednostki został zakupiony... w 1997 roku, więc nic dziwnego, że podsumowujący ubiegły rok ochotnicy obradowali w atmosferze radości z otrzymanego nowego wozu bojowego.

Wtorek, 19 lutego 2019 16:23

UWAGA. Zmiana organizacji ruchu na czas budowy ronda, na ulicy Łukasińskiego

Wykonawca wolbromskiej obwodnicy firma STRABAG INFRASTRUKTURA POŁUDNIE Sp. z o.o. informuje o wprowadzeniu zmiany organizacji ruchu w ciągu ul. Łukasińskiego w związku z budową ronda w ramach prowadzonej inwestycji pn. Budowa obwodnicy Wolbromia. Zmiana organizacji ruchu wprowadzona zostanie w dniu 25.02.2019 r. o godz. 8.00. Przewidywany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu to 25.05.2019 r. Kierowców uprasza się o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6  >  >|