Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2019 » Luty » Spółdzielnia Socjalna OPOKA prowadzi nabór kobiet do projektu "Razem po zatrudnienie"

2019-02-22 19:42:23

Trwa rekrutacja uczestniczek do projektu „Razem po zatrudnienie”, mającego na celu aktywizację zawodową kobiet z Powiatu Olkuskiego poprzez nabycie kwalifikacji, wiedzy jak również praktycznych umiejętności, pożądanych przez pracodawców. Kogo szukamy? Pań które ukończyły 30 rok życia, pozostają bez zatrudnienia i zamieszkują Powiat Olkuski lub Krakowski. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, zgłoś się do nas!

Dzięki uczestnictwu w projekcie „Razem po zatrudnienie” masz szansę powrócić na rynek pracy lub uzyskać zatrudnienie po raz pierwszy.
Przystąpienie do Projektu umożliwia skorzystanie z szerokiego wachlarza form wsparcia. Kładziemy nacisk, aby pomoc wynikała z Twoich indywidualnych potrzeb i była dopasowana do Twoich możliwości. Dzięki temu szanse na znalezienie zatrudnienia rosną, a Ty masz pewność, że uczestnictwo w naszym projekcie przynosi realne korzyści. Wsparcie oferowane w ramach projektu, nie jest dobierane na sztywno, lecz zgodnie z przygotowanym specjalnie dla Ciebie Indywidualnym Planem Działania, czyli kompleksowej strategii, której głównym celem jest znalezienie przez Ciebie pracy.
W ramach projektu oferujemy:
  • Indywidualne wsparcia mentora
  • indywidualne wsparcie Trenera Zatrudnienia Wspieranego
  • szkolenia zawodowe prowadzących do uzyskania lub podniesienia kwalifikacji/kompetencji zawodowych
  • poradnictwo z zakresu opieki nad osobami zależnymi
  • płatne 5 miesięczne staże zawodowe, podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz zwiększające szanse na zdobycie stałego zatrudnienia
 Co zyskujesz?
  • Zwiększenie swoich kwalifikacji i umiejętności
  • Stypendia stażowe (wypłacane przez 5 miesięcy)
  • Stypendia w trakcie odbywania szkoleń zawodowych
  • Możliwość zwrotu kosztu opieki nad osobą zależną w trakcie wsparcia
  • Możliwość zwrotu kosztów dojazdu na szkolenia oraz staże zawodowe