Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2014 » Wrzesień » LGD „Nad Białą Przemszą” zaprasza na szkolenie

LGD „Nad Białą Przemszą” zaprasza na szkolenie

2014-09-11 13:47:29

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą” ogłasza nabór uczestników projektu pt. „Ośrodek Wsparcia Aktywności Lokalnej”, którego głównym celem jest kształtowanie wiedzy i umiejętności pozwalających na aktywne uczestnictwo w życiu publicznym wśród organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych działających na obszarach wiejskich powiatu olkuskiego.

Uczestnicy projektu otrzymają kompleksowe wsparcie, w ramach którego zaplanowanych zostało 7 szkoleń tematycznych:

1.  „Aktywność w życiu publicznym, czyli świadomy obywatel”
2.  „Lokalny lider aktywizuje mieszkańców”
3.  „Petent czy obywatel – świadomy swoich praw”
4.  „Podmiot = Kobieta, przedmiot = praca” – aktywizacja kobiet w życiu publicznym
5.  „Integracja środowisk oraz wymiana doświadczeń szansą na zachowanie dziedzictwa kulturowego”
6.  „Kształtowanie właściwych zachowań ekologicznych szansą dla przyszłych pokoleń”
7.  „Organizacja imprez sportowych - bezpieczeństwo i promocja”

Uwaga!
Tylko uczestnicy szkoleń będą mogli starać się o dofinansowanie własnych inicjatyw!

O uczestnictwie w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń!
Ostatnie wolne miejsca!

Kontakt: