Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2014 » Grudzień » Bożonarodzeniowe Produkty Lokalne Nad Białą Przemszą na Kiermaszu Świątecznym!

Bożonarodzeniowe Produkty Lokalne Nad Białą Przemszą na Kiermaszu Świątecznym!

2014-12-10 15:34:51

W tym roku LGD Nad Białą Przemszą stwarza niepowtarzalną okazję spędzenia Świąt Bożego Narodzenia przy tradycyjnych smakach certyfikowanych Produktów Lokalnych „Nad Białą Przemszą”. Barszcz czerwony kiszony, kapuśniaczki z kapustą i grzybami, żurek dworski, gwiazdki cytrynowe, świąteczne pierniki czy też tradycyjny sernik i makowiec to tylko nieliczne z naszych lokalnych przysmaków, które mogą zagościć na Państwa stołach.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy możliwość składania zamówień na świąteczne potrawy, które będzie można odebrać podczas tegorocznego Kiermaszu Świątecznego 20 grudnia br. w Domu Kultury w Wolbromiu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty! Zamówienia można składać przez Internet:

Na kiermaszu oprócz tradycyjnych pyszności będzie można  także nabyć ręcznie robione ozdoby świąteczne i choinkowe, które już teraz można podziwiać i zamawiać na naszej stronie:

LGD Nad Białą Przemszą