Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2014 » Lipiec » Zdewastowali kwietniki

Zdewastowali kwietniki

2014-07-23 08:09:42

Dopiero co pisaliśmy o wakacyjnych "wyczynach" młodzieży obserwowanych na terenie naszego miasta, a już mamy kolejny przykład skrajnej głupoty: dziś w nocy ok. godz. 1 czwórka młodych ludzi, w tym dziewczyna, zniszczyła kwiaty z kwietników na rynku.

Cały "popis" zarejestrowały kamery monitoringu, z czego albo nie zdawali sobie sprawy, albo mieli za nic, młodociani sprawcy zniszczenia. Wyrywanie wyjatkowo pięknych w tym roku pelargonii rozpoczęła dziewczyna, a chwilę później ochoczo przyłączyli się do niej koledzy...
Brakuje słów na określenie takiego zachowania.

Jedynym pozytywnym aspektem tej sprawy było bardzo szybkie znalezienie i ukaranie sprawcy zajścia. Dziewczyna, która "rozładowała emocje" na niewinnych kwiatkach już pokryła koszty szkód, które wyceniono na 500 zł oraz zapłaciła 100 zł mandat.

20140723_074942.jpg

20140723_074855.jpg