Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2014 » Lipiec » FIO MALOPOLSKA LOKALNIE - zdobądź 5000 zł na lokalną inicjatywę!

FIO MALOPOLSKA LOKALNIE - zdobądź 5000 zł na lokalną inicjatywę!

2014-07-29 09:45:36

Ważna informacja dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z województwa Małopolskiego. Działasz w młodej organizacji pozarządowej? Masz swoją grupę z którą realizujesz pasje? Chcesz coś zrobić dla swojej społeczności? Chcesz wzmocnić swoją organizację? Jeśli tak - FIO MALOPOLSKA LOKALNIE jest dla Ciebie!

Zapraszamy na spotkanie informacyjno - promocyjne w dniu 29 lipca o godz. 13.00 w Starostwie Powiatowym w Olkuszu, ul. Mickiewicza 2.

FIO MALOPOLSKA LOKALNIE wspiera różne przedsięwzięcia. Poprzez realizację programu pomagamy w budowaniu aktywnych społeczności lokalnych.

Nabór wniosków rozpocznie się 18 lipca i potrwa do 18 sierpnia. W ramach konkursu organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać 5.000 złotych na realizację projektów na rzecz społeczności w których funkcjonują, lub w przypadku organizacji - na rozwój własnej organizacji. Na etapie aplikowania mogą Państwo liczyć na pomoc naszych doradców w przygotowaniu wniosku.

PRZYJDŹ NA SPOTKANIE INFORMACYJNE, a dowiesz się:
- kto może ubiegać się o mikrodotacje?
- na jakie działania można przeznaczyć mikrodotację?
- jakiej wielkości mikrodotację można otrzymać?
- jakie koszty mogą być finansowane z mikrodotacji, a jakie nie?
- czy trzeba mieć wkład własny?
- jak ubiegać się o mikrodotację?
- na jakie wsparcie mogą liczyć młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne ubiegające się o mikrodotacje?

Aktualne informacje o projekcie znajdują się na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz na facebooku https://www.facebook.com/malopolskalokalnie

Prosimy o potwierdzenie przybycia na adres e-mailowy anna.konieczniak@malopolskalokalnie.pl lub pod numerem telefonu 533 976 208

FIO MALOPOLSKA LOKALNIE jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

logo_fio_malopolskalokalnie.png