Zamknij X
Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2014 » Lipiec » Dobry start AP Przebój
Wyszukiwarka

Aktualności

Poleć znajomemu
Twoja wiadomość (kliknij tutaj):

Dobry start AP Przebój

2014-07-31 10:36:22

AP Przebój Wolbrom zwyciężyła w spotkaniu sparingowym z Unią Jaroszowiec 12:2, rozegranym 29 lipca na stadionie przy ul. Leśnej 2. Przed zespołem kolejne spotkania towarzyskie i ligowe.

Od początku wolbromianie mieli zdecydowaną przewagę nad zespołem z Jaroszowca i już w pierwszych trzech minutach udało im się pokonać bramkarza dwukrotnie. Do przerwy Przebój zdobył 5 goli.

Po przerwie drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Kulawika, mimo wysokiego prowadzenia, nie spoczęła na laurach. Po 50 minutach gry było 8:0, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem 12:2. strzelcami bramek byli: Paweł Misztal - 4, Kacper Kulawik - 3, Tomasz Knap - 2, Mariusz Habryń - 1, Tomasz Kulawik - 1 i Patryk Baranowski – 1.
Wysokie zwycięstwo Akademików z Przeboju to dobry prognostyk przed rozpoczęciem ligowych rozgrywek, które zaplanowano na 14/15 sierpnia. Przebój zainauguruje ligę meczem z zespołem Bukowna.

W najbliższą sobotę o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Leśnej 2 zostanie natomiast rozegrany towarzyski mecz seniorów pomiędzy drużyną AP Przebój Wolbrom a drużyną Olimpii Łobzów.