Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2014 » Czerwiec » ZS Pod Lasem z tytułem Szkoła w ruchu - korespondencja z PP 2

ZS Pod Lasem z tytułem Szkoła w ruchu - korespondencja z PP 2

2014-06-26 08:59:52

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich zainteresowanych, że działania naszego Przedszkola w ramach ogólnopolskiej akcji MEN pod hasłem „Ćwiczyć każdy może” zostały pozytywnie zaopiniowane i zaakceptowane przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie. Tym samym nasza placówka otrzymała tytuł „Szkoła w ruchu”.

Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, że  wspólnie ze swoimi nauczycielami sprostali wymaganiom zawartym w regulaminie akcji, a przy tym świetnie się bawili i aktywnie spędzali czas w przedszkolu, również po zakończeniu akcji.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia przez naszą placówkę  tytułu:
- UKS Judo Wolbrom
- Akademii Piłkarskiej Przebój Wolbrom
- Wolbromskiej Akademii Piłkarskiej „Młodzi przebojem”

Dorota Kamionka
Koordynator akcji na terenie placówki

DSC06976-(Kopiowanie).JPG