Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij X
Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2014 » Luty » Zostaw 1% podatku w naszej gminie
Wyszukiwarka

Aktualności

Poleć znajomemu
Twoja wiadomość (kliknij tutaj):

Zostaw 1% podatku w naszej gminie

2016-02-08 15:12:42

Do końca kwietnia mamy czas na rozliczenie podatku dochodowego PIT. Wszystkich, którzy nie zdecydowali jeszcze na co oddać swój 1%, zachęcamy, aby wsparli organizacje działające lokalnie lub osoby chore czy niepełnosprawne w naszej gminie. Nawet niewielka kwota może sprawić, że czyjeś życie stanie się lepsze.


Tak niewiele trzeba, aby przyczynić się do poprawy losu wielu osób. Wypełniając kilka dodatkowych rubryk w swoim zeznaniu rocznym, przekazujemy kwotę 1% należnego podatku na wybrany cel. Organizacji i osób, potrzebujących wsparcia jest wiele. Warto poszukać organizacji działających lokalnie w naszej gminie i na nie przeznaczyć część swojego podatku. Przekazując swój 1% osobom lub instytucjom, które znamy mamy pewność, że nie wpadniemy w pułapkę naciągaczy. Pamiętajmy, że nawet jeśli kwota, jaka wyjdzie z obliczeń jest niewielka to i tak warto ją przeznaczyć na wybrany cel. Jeśli 50 czy 100 osób przekaże taką samą kwotę, to robi się z tego pokaźna suma.

1% podatku to niewątpliwie duża szansa na rozwój i podejmowanie coraz to nowych zadań na rzecz mieszkańców naszego miasta i gminy. Wspierając taką lokalną organizację, mamy szansę, że 1% do nas wróci. Być może pójdziemy na dobry koncert czy nasze dziecko będzie uczestniczyło w ciekawych zajęciach dodatkowych. Okazać się może, że stało się to możliwe dzięki wsparciu z jednego procenta naszego podatku. Zachęcamy więc do zostawienia 1% w naszej gminie!

Instytucje i stowarzyszenia, na które można oddać 1% to m. in.:

•    Fundacja ROSA VITA, KRS 000270261 z dopiskiem FUNDACJA ROSAVITA 5123

•    PSOUU Koło w Wolbromiu, KRS: 0000323834 (z dopiskiem dla OREW lub dla WTZ w Lgocie Wolbromskiej)

•    Caritas Diecezji Sosnowieckiej z dopiskiem „Ochronka Betlejem Wolbrom”, KRS 0000 22 29 93

•    Caritas Diecezji Sosnowieckiej z dopiskiem „Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolbromiu” KRS 0000222993

•    Placówki oświatowe działające na terenie naszej gminy

  • Axis Stowarzyszenie pomocy dla Chorych po Urazach Rdzenia Kręgowego, KRS 0000070747, cel szczegółowy: "Dla Marcina Tretera" 

Osoby lub NGO zainteresowane publikacją swoich numerów KRS na tej liście prosimy o kontakt: promocja@umigwolbrom.pl

KLIKNIJ na obrazki, aby je powiększyćorew.jpg

0124_MARCIN_TRETER_ulotki_1-_b-(1).jpg0124_MARCIN_TRETER_ulotki_1-_a.jpg

Ulotka-2014-1----pion.jpgUlotka-2014-1----pion-reverse-(1).jpg

Oceń nasze strony

Aktualna ocena: 5 (Ocen: 2)

Sesja rady miejskiej

Relacja Sesji Rady Miejskiej online

Wydarzenia

Kategoria

Dodaj wydarzenie

Newsletter

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze aktualności, wpisz poniżej swój adres e-mail:Losowy film

DK wolbrom
Wymiana kotłów węglowych 1
Wymiana kotłów węglowych 2
Warta
zostań żołnierzem LGD WFOS Kraków modernizacja szkół Basen Mapa Zagrożeń strefa budowa kanalizacji budowa kanalizacji wolbrom EkopartnerzyWolbrom.pl na Facebooku