Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2014 » Luty » Sukcesy małych pływaków - korespondencja z Chełmu

Sukcesy małych pływaków - korespondencja z Chełmu

2014-02-25 14:38:18

24. stycznia 2014r. na krytej pływalni w Wolbromiu odbył się gminny etap igrzysk młodzieży szkolnej w pływaniu. W zawodach udział wzięło trzydziestu uczniów szkół podstawowych z naszej gminy. Na tle rówieśników bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej z Chełmu.

Paulina Siedlarska w stylu dowolnym zajęła czwarte miejsce, przegrywając miejsce na podium o zaledwie 0,07 sekundy, natomiast chłopcy wywalczyli kolejno: Mikołaj Krężel - pierwsze miejsce w stylu klasycznym oraz Bartosz Siedlarski - miejsce trzecie w stylu dowolnym.

Mikołaj Krężel godnie reprezentował Gminę Wolbrom na zawodach powiatowych w Olkuszu 31. stycznia 2014, zajmując drugie miejsce w swojej kategorii, dzięki czemu awansował do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w najbliższym czasie w Oświęcimiu. Jest to wielki sukces naszego utalentowanego ucznia i nie ukrywamy, że liczymy na jego dobry występ w Oświęcimiu. Powodzenia!

Damian Glanowski