Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2014 » Luty » Kuriozalne zajście w Dłużcu

Kuriozalne zajście w Dłużcu

2014-02-12 10:46:28

Można nie lubić zwierząt, nie ma obowiązku cieszenia się z ich obecności w sąsiedztwie, ale pomysł naszpikowania mięsa ostrymi przedmiotami: szkłem, gwoździami i wykałaczkami i podrzucenie tego niebezpiecznego „smakołyku” w publiczne miejsce musiał urodzić się w chorej głowie. Kto naraził na okrutne niebezpieczeństwo każdego przebiegającego obok ośrodka zdrowia w Dłużcu mięsożernego zwierzaka jeszcze nie do końca nie wiadomo – sprawę bada wolbromska policja.

Dziwne mięso porozrzucane na parkingu przy dłużeckim ośrodku zdrowia zauważył dziś wyprowadzający własnego psa mieszkaniec. Zbulwersowany i przestraszony powiadomił o znalezisku organa ścigania, a policjanci rozpoczęli już działania operacyjne.

Kim trzeba być, żeby w taki sposób „walczyć” ze zwierzętami? Mamy nadzieję, że sprawca zostanie zidentyfikowany i przykładnie ukarany!

Właścicieli czworonogów z Dłużca uczulamy – pilnujcie swoich psów i kotów. Kto wie gdzie jeszcze i dlaczego podrzucono straszną pułapkę na zwierzaki?

Ewa Barczyk

Informacja: na żądanie osoby uwidocznionej przypadkowo na zdjęciu usunęliśmy z tego miejsca fotografię pokazującą miejsce zdarzenia

DSC06521-(Kopiowanie).JPG

DSC06522-(Kopiowanie).JPG