Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2014 » Luty » Jumper Gołaczewy zwycięzcą turnieju siatkówki

Jumper Gołaczewy zwycięzcą turnieju siatkówki

2014-02-14 11:04:24

Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Wierzchowisku był organizatorem Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się w dniu 8. lutego w miejscowym Zespole Szkół. W turnieju udział wzięło sześć drużyn z Olkusza, Miechowa, Gołaczew i Wierzchowiska grających w dwóch grupach. Zwycięzcami zostały drużyny „Jumper” Gołaczewy oraz „Udawany Hilcus” z Olkusza, które spotkały się w finale. Po emocjonującym meczu zwycięzcą turnieju został zespół z Gołaczew pokonując rywala w tiebreaku.

Trzecie miejsce przypadło zespołowi z Olkusza o wdzięcznej nazwie „Chłopcy do bicia”. Organizatorzy dziękują uczestnikom turnieju za miłą atmosferę i sportową walkę.

(wb)

20140208_133611-(Kopiowanie)-(1).jpg