Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2016 » Październik » TRI (Poland) Sp. z o.o. poszukuje pracowników

TRI (Poland) Sp. z o.o. poszukuje pracowników

2016-10-28 14:44:05

TRI (Poland) Sp. z o.o. to firma wchodząca w skład japońskiej grupy producentów części samochodowych Sumitomo Riko Ltd.

Obecnie, do naszego zakładu w Wolbromiu, w związku z przygotowanie do uruchomienia nowego procesu produkcyjnego – odlewu aluminium poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Ślusarz narzędziowy – utrzymanie form w procesie odlewania aluminium

Wymagania stawiane dla kandydatów:

• Wykształcenie średnie techniczne.

• Umiejętność obsługi maszyn obróbki skrawaniem: wiertarka, szlifierka, tokarka, frezarka.

• Uprawnienia spawalnicze TIG.

• Doświadczenie w regeneracji form wtryskowych lub odlewniczych.

• Znajomość rysunku technicznego i tworzenia dokumentacji technicznej.

• Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic.

Zakres obowiązków:

• Naprawa, konserwacja i regeneracja form.

• Usprawniania oraz modyfikacja form celem eliminacji wad w procesie odlewu.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja.wolbrom@tri.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TRI (Poland) Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.