Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2016 » Kwiecień » Sportowcy odebrali nagrody burmistrza

Sportowcy odebrali nagrody burmistrza

2016-04-01 13:44:50

Podczas obrad wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Wolbromiu, burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik, wręczył przyznane przez siebie nagrody za osiągnięte wyniki sportowe. Przyznający nagrody burmistrz, podobnie jak w latach ubiegłych, brał pod uwagę osiągnięcia na najwyższym szczeblu sportowym.

Nagrody dla zawodników  otrzymali:
Maja Wojtaszek - zawodniczka UKS Samuraj Bukowno, gdzie od wielu lat trenuje i startuje w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych oraz jest członkiem kadry narodowej Polski w Ju Jitsu. W 2015 roku na Mistrzostwach Polski IMAF w sztukach walki zdobyła I miejsce i złoty medal.
Anna Haberka - od czterech lat zawodniczka UKS Samuraj w Kluczach. W 2015 roku na Mistrzostwach Polski Federacji IMAF w konkurencji Kenjutsu juniorek zajęła II miejsce.
Wioletta Gamrot - zawodniczka UKS Samuraj w Kluczach, gdzie czynnie uprawia dyscyplinę sportu Ju Jitsu. W 2015 roku na Mistrzostwach Polski Federacji IMAF w konkurencji Ju Jitsu seniorek zajęła II miejsce.
Piotr Haberka - zawodnik UKS Samuraj w Kluczach. W 2015 roku na Pucharze Polski Kadetów Ju Jitsu zajął III miejsce w konkurencji Fighting.
Wioleta Myszor - wychowanka UKS Diana Wolbrom, obecnie reprezentantka LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC, zawodniczka kadry narodowej i olimpijskiej na miejscu pierwszym. W 2015 roku została wicemistrzynią Polski Seniorek w Halowych Mistrzostwach Polski, Mistrzyni Polski w 3 osobowej drużynie klubowej, wicemistrzyni Polski Seniorek na torach otwartych, Mistrzyni Polski w drużynie klubowej, Mistrzyni Polski w drużynowych MP Ekstraklasy Kobiet. Obecnie przygotowuje się do Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro.

Wręczając nagrody burmistrz gratulował zawodnikom sportowych osiągnięć, życząc także dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji. Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych zwycięstw!