Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2016 » Wymień stary piec na nowy – dofinansowanie do 8 tys. zł

Wymień stary piec na nowy – dofinansowanie do 8 tys. zł

2016-12-06 12:05:27

Wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na modernizację systemu ogrzewania zapraszamy do Urzędu Miasta i Gminy w Wolbromiu w celu składania ANKIET, stanowiących element wstępny uczestnictwa w Programie RPO Województwa Małopolskiego.

Przypominamy, że o dofinansowanie mogą ubiegać się mieszkańcy Gminy Wolbrom zainteresowani WYMIANĄ starych, niskosprawnych kotłów i palenisk węglowych, na nowoczesne węglowe na biomasę oraz gazowe. Dotacja przeznaczona jest na zakup pieca, koszty montażu oraz niezbędnej instalacji C.O. i C.W.U. Dofinansowanie wyniesie 350 zł na każdy kilowat obliczonej mocy nowego źródła ciepła (nie więcej niż 8 000,00 zł) plus 80 zł za każdy metr kwadratowy ogrzewanej powierzchni w przypadku wymiany instalacji (nie więcej niż 6 000,00 zł).

Ankieta dla mieszkańców

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonu 32 70 65 364, 32 70 65 307 lub w pokojach 107, 202 Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom.

"Lista niskoemisyjnych urządzeń grzewczych na paliwa stałe" rekomendowanych do montażu w ramach Programu 4.4.2 i 4.4.3" link www.powietrze.malopolska.pl/kotly/