Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2016 » Sierpień » Zaproszenie Burmistrza na uroczystość poświęcenia oraz wmurowania kamienia węgielnego pod budowę h

Zaproszenie Burmistrza na uroczystość poświęcenia oraz wmurowania kamienia węgielnego pod budowę hali sportowej

2016-08-31 10:55:45

Po przerwie wakacyjnej, prawie 2,5 tysiąca uczniów oraz przedszkolaków wolbromskiej gminy przywita nowy rok szkolny. Inaugurację roku 2016/17, która odbędzie w Szkole Podstawowej Nr 1 z całą śmiałością można określić za historyczną. Wydarzeniem tej rangi będzie uroczystość poświęcenia oraz wmurowania kamienia węgielnego pod budowę hali sportowej, a także uroczystości oficjalnego otwarcia nowego oddziału przedszkolnego. Na uroczystości w dn. 1 września zaprasza wszystkich Burmistrz Adam Zielnik.

Aktualna ocena: 1,5 (Ocen: 8)