Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2016 » Luty » Zainstaluj Komunikator SISMS, który ostrzeże cię przed zagrożeniem

Zainstaluj Komunikator SISMS, który ostrzeże cię przed zagrożeniem

2016-02-17 12:12:13

Od zeszłego roku w naszym Powiecie istnieje system pozwalający otrzymywać szybkie, bezpłatne informacje, ostrzeżenia i alarmy dotyczące całego powiatu olkuskiego. Aplikacja, którą bardzo łatwo się instaluje, rejestruje i użytkuje nazywa się „Komunikator SISMS” i jest bardzo pomocna mieszkańcom w sytuacji zagrożenia. O tym, jak ważne jest szybkie dotarcie z alarmem, okazało się, chociażby podczas niedawnego przypadku ze skażeniem wody.

Starosta Powiatowy Paweł Piasny zachęca do instalowania oraz rozpropagowanie wśród mieszkańców powiatu „Komunikatora SISMS”, który może bardzo pomóc naszym mieszkańcom w sytuacji zagrożenia. Istotne jest, aby informacja dotarła do jak największej ilości osób. Władze Miasta i Gminy Wolbrom popierają inicjatywę i zachęcają do pobierania aplikacji  oraz rozpropagowania jej wśród znajomych. Komunikator SISMS zajmuje niewiele miejsca w pamięci systemowej i bardzo łatwo się go instaluje, rejestruje i użytkuje. Administratorem systemu dla Powiatu Olkuskiego jest Zespół Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych Starostwa Powiatowego w Olkuszu.

Jak pobrać aplikację „Komunikator SISMS” ze strony Starostwa Powiatowego kliknij tu.