Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2016 » Luty » Slalom gigant z TKKF Jura

Slalom gigant z TKKF Jura

2016-02-22 11:33:07

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej JURA organizuje wyjazd na Amatorskie Mistrzostwa Małopolski w slalomie gigancie. Zawody odbędą się w dn. 19.03.2016 w Kluszkowcach i będą rozgrywane w kilku kategoriach wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyzn. Osoby dobrze jeżdżące i gotowe sprawdzić swoje umiejętności w sportowej rywalizacji mogą zgłaszać się telefonicznie pod nr 604301415 lub mailowo na tkkfjura@interia.pl.

Startujący opłacają niewielką opłatę wpisową – ok. 10 zł oraz partycypują w kosztach transportu. Ilość miejsc ograniczona pojemnością busa – decyduje kolejność zgłoszeń. ZAPRASZAMY