Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2016 » Luty » 19 lat Grupy AA Pokora - korespondencja

19 lat Grupy AA Pokora - korespondencja

2016-02-04 09:45:48

W dniu 30 stycznia w budynku MOPS w Wolbromiu odbył się uroczysty miting z okazji 19 rocznicy powstania grupy anonimowych alkoholików "Pokora". Miting zaszczycili swą obecnością - Pani Poseł Lidia Gądek oraz pełnomocnicy ds. rozwiązywania problemów alkoholowych z Trzyciąża p. Agnieszka oraz Wolbromia p. Magda. W mitingu wzięli udział członkowie grup z okolicznych miejscowości, a także przyjaciele i sympatycy AA.

Przed mitingiem mszę św. odprawił i Słowo Boże wygłosił ks. Tobiasz. Po mszy życzenia dalszej wytrwałości w trzeźwym życiu życzył proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Św. ks.dziekan Tadeusz Maj.

Pamiętaj!
Jeśli masz problem z alkoholem grupa anonimowych alkoholików zaprasza w każdą sobotę godz. 16.00 do MOPS w Wolbromiu. A jeśli w twoim otoczeniu jest osoba pijąca zapraszamy w każdą ostatnią sobotę miesiąca, możesz też pisać i dzwonić: pokorawolbrom@wp.pl tel. 507874501