Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2015 » Styczeń » Teatr dla dzieci w wolbromskim DK

Teatr dla dzieci w wolbromskim DK

2015-01-12 11:50:53

Dom Kultury w Wolbromiu podjął kolejną ciekawą inicjatywę. Dzieci z naszych okolic będą miały okazję oglądania na miejscu prawdziwego teatru na „żywo”. Do tej pory taką szansę stwarzały im jedynie organizowane sporadycznie przez szkołę lub przedszkole wyjazdy do większego miasta, bądź „namiastki” teatru prezentowane przez trupy objazdowe. Już w najbliższą niedzielę zapraszamy dzieci i rodziców na widownię DK na spektakl Teatru Lalki i Aktora „Parawan” pt. „Czterej muzykanci z Bremy”.

18. stycznia 2015 roku o godzinie 16.30 w ramach Stacji Bajek na scenie DK w Wolbromiu zostanie zaprezentowana inscenizacja baśni braci Grimm pt. „Czterej muzykanci z Bremy”, opowiadająca o przyjaźni czterech zwierząt: osła, psa, kota i koguta, w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora „Parawan”. Świetne, błyskotliwe teksty zachwycające dowcipem, lekkością i mnóstwem odniesień do świata, z pewnoscią spodobają się zarówno dużym, jak i małym odbiorcom.

Bilety w cenie 15 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny) można kupić przez Internet:
lub zamówić telefonicznie: 32 6441 341 w 23.

Zapraszamy!

stacja-bajek1.jpg