Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2015 » Październik » Szatnia prosto z marzeń

Szatnia prosto z marzeń

2015-10-22 11:05:19

W pochmurny wtorkowy poranek 20 października na uczniów Szkoły Podstawowej w Chełmie czekała nie lada niespodzianka. Kiedy rano przekroczyli próg szkoły, ich oczom ukazało się nowoczesne i kolorowe wyposażenie szatni. Dzieciaki skakały ze szczęścia i z zainteresowaniem oglądały piękne nowe szafki.

Nowe wyposażenie szkolnej szatni było pomysłem   dyrektor Haline Knap oraz Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Chełmie. Póki co szafkami mogą się cieszyć uczniowie klas 4-6, ale już niebawem dołączą do nich młodsze dzieci – z klas 1-3 oraz przedszkolaki.

- Czasem tak niewiele trzeba, aby spełnić czyjeś marzenia. Kolejny raz udało się i jest to doskonały dowód na to, że współpraca między rodzicami i gronem pedagogicznym naszej szkoły jest bardzo dobra. Rodzice są wrażliwi na potrzeby swoich dzieci, które spędzają w szkole większość swojego czasu, a dyrekcja i grono zawsze może liczyć na pozytywny odzew dotyczący wszelkich ich inicjatyw. W imieniu uczniów - dziękujemy i prosimy o więcej ;)

Olga Kamińska-Gamrot

1-(Kopiowanie).jpg