Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2015 » Czerwiec » Stypendia TRI Poland rozdane

Stypendia TRI Poland rozdane

2015-06-29 11:49:47

W piątek, 26 czerwca, miało miejsce uroczyste przekazanie dwóm wolbromskim szkołom podstawowym stypendiów, na łączną kwotę 20 tys. zł, których fundatorem jest firma TRI (Poland). Już po raz ósmy wolbromska firma wsparła uczniów, wręczenie odbyło się podczas uroczystego apelu na zakończenie roku szkolnego.

Przedstawiciele TRI Poland Takeo Makihara, Aneta Pokorska i Anna Patela, przekazując symboliczne czeki podkreślali, iż zaszczytem dla firmy TRI Poland jest móc wspierać edukację dzieci i młodzieży, jednocześnie życzyli stypendystom wielu sukcesów naukowych.

Celem, jaki przyświeca akcji „Stypendium TRI Poland” jest wsparcie finansowe dzieci, które mimo problemów materialnych, osiągają dobre wyniki w nauce. Od 2011r. stypendium ma również charakter motywacyjny, dodatkowym kryterium są szczególne osiągnięcia uczniów w olimpiadach i konkursach na szczeblu wojewódzkim.

14-(Kopiowanie).JPG

11-(Kopiowanie).JPG